24 uur van Le Mans Moto uitgesteld door coronavirus

Door de beslissing van het Frans Ministerie voor Volksgezondheid om evenementen waar meer dan 1000 personen aanwezig zijn te verbieden, zal de 24 uur van Le Mans Moto uitgesteld worden tot 5 en 6 september 2020.

Uit een officieel bericht van de International Motorcycle Federation (IMF), Eurosport Events en de Automobile Club de l’Ouest vernemen we dat de 43e editie van de 24 uur van Le Mans Moto tot 5 en 6 september uitgesteld zal worden.

 class=

Daardoor zullen ook de ‘Pre-Mans’-testen op 31 maart en 1 april  niet doorgaan. Wie al een ticket heeft kan die gebruiken op 5 en 6 september.

 class=

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

In de Benelux kennen we de Ténéré Travel Trophy al eventjes, een avontuurlijke allroad reis voorbehouden voor eigenaars van een

Zondag 21 september organiseert Royal Enfield ook dit jaar weer de One Ride, waarbij Enfield-rijders over de hele wereld samenkomen

Het is precies tien jaar geleden dat Aprilia met de RS-GP weer op de startgrid van de MotoGP stond. Om