Rossi positief getest op Covid19

Valentino Rossi heeft net bekend gemaakt dat hij zich vanochtend niet lekker voelde en griep-symptomen vertoonde. Hij heeft meteen een dokter gewaarschuwd, die ‘m tweemaal heeft getest. Waar de snelle, zogeheten PCR -test nog een negatief resultaat gaf, bleek de tweede, meer uitgebreide test wel positief te zijn. Rossi verklaart daarbij zelf dat de GP van Aragon voor hem in het water valt en wellicht ook die van volgende week op hetzelfde circuit.

Rossi beweert na Le Mans in zelf-quarantaine te zijn gegaan, en verklaart boos te zijn dat hij ondanks het volgen van de nodige protocols alsnog besmet is geraakt, maar dat hij nu machteloos staat. Hij hoopt zich dra weer beter te voelen.

Eerder deze maand testten al zes Japanse ingenieurs van het Yamaha fabrieksteam positief, of de besmettingen in verband staan met elkaar is niet zeker en lijkt onwaarschijnlijk.

Sta ons toe om ons af te vragen of ‘The Doctor’ (…) reeds tot de risicogroep behoort of niet…

Deel


Gerelateerde artikels

Na vijf succesvolle edities in Catalonië, kondigt de organisatie van de 100 Colls nu een volledig Franse editie aan. De

Of het nu in de racesport, op bergpassen of bij dagelijks gebruik is, extreme belasting vereist daarvoor ontworpen smering en de juiste bescherming. Met de Motorbike

Big Red vergroot de slagkracht nog maar weer eens met de opening van een nieuwe fabriek voor de productie van