Succesweekend voor Classic Clubman Trial

Het zomerse weer tijdens het voorbije Paasweekend zorgde voor heel wat blije gezichten; zo ook in Aywaille, waar de Classic Clubman Trial plaatsvond. Met niet minder dan 220 piloten die kwamen afgezakt uit alle hoeken van Europa en een parcours dat door iedereen werd gesmaakt, was het evenement een succes.


“Het was gewoonweg een perfect Paasweekend”, geniet Florian Jupsin in naam van organisator DG Sport nog na. “De zon zorgde ervoor dat iedereen goed gehumeurd was. Het recreatiecentrum van Remouchamps bleek de perfecte basis voor de wedstrijd, en ook het parcours viel unaniem in de smaak. Overigens, tijdens de Bikers’Classics op Spa-Francorchamps op 2 en 3 juli kun je ook terecht voor een potje klassieke trial!”

Wil je zelf deelnemen aan The Trial Classics dan kan je je inschrijven via deze website. Daar vind je ook alle resultaten van de Classic Clubman Trial van Aywaille terug. 

Deel

Gerelateerde artikels

Veertig jaar geleden was het Duitse Continental een van de eerste bandenfabrikanten die een specifieke allroadband op de markt brachten

Nadat eerder dit jaar de Kawasaki Z900 geüpdatet werd, is het nu de beurt aan retro-sportbroertje Z900RS. We beginnen ons

“Wow, jij hebt duidelijk over je outfit nagedacht!” Ik hoor het de cameraman tijdens de presentatie van de Royal Enfield