90’s Superbike Day 2023: The Aftermovie

90s Superbike day Zolder

Dat de jaren 90 gouden tijden waren voor de sportmotor, daar hoef je ons al lang niet meer van te overtuigen. En dus organiseerden we dit jaar voor de tweede keer in successie samen met Motorsportschool Zolder de Nineties Superbike Day op Zolder.

Sportmotoren waar we met z’n allen van dromen, en waar sommigen ook echt mee rijden … zoals het hoort. Aan alle aanwezigen: bedankt voor de motoren, de klanken, de geuren en de herinneringen. Mocht je het gemist hebben, ziehier een kleine sfeerimpressie van het sympathiekste evenement in de Benelux. En volgend jaar ben je er natuurlijk gewoon zelf bij!

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

CFMoto heeft de voorbije jaren al aardig wat exemplaren van zijn MT-modellen aan de avontuurlijke man of vrouw gebracht en

Toen Yamaha in 1991 met de TDM 850 op de proppen kwam, zette het merk met die vreemde eend/gewaagde gok

We gaan er geen doekjes om winden: terwijl elektrische scootertjes voor de stad en alles wat daarrond ligt intussen gemeengoed