90’s Superbike Day 2023: The Aftermovie

90s Superbike day Zolder

Dat de jaren 90 gouden tijden waren voor de sportmotor, daar hoef je ons al lang niet meer van te overtuigen. En dus organiseerden we dit jaar voor de tweede keer in successie samen met Motorsportschool Zolder de Nineties Superbike Day op Zolder.

Sportmotoren waar we met z’n allen van dromen, en waar sommigen ook echt mee rijden … zoals het hoort. Aan alle aanwezigen: bedankt voor de motoren, de klanken, de geuren en de herinneringen. Mocht je het gemist hebben, ziehier een kleine sfeerimpressie van het sympathiekste evenement in de Benelux. En volgend jaar ben je er natuurlijk gewoon zelf bij!

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl Kawasaki met zijn KX-crossmotoren en Versys hoogpoters-voor-de-weg in beide segmenten al jarenlang sterk voor de dag komt, zagen de

Dat Ducati dit jaar honderd jaar bestaat hoeven we je vat niet nog een keer uit te leggen. Dat de

– Persbericht – Motorsport zit in het DNA van Yamaha en ook in de Benelux is het BLU CRU programma