Victor Steeman overleden

WorldSSP300-rijder Victor Steeman (MTM Kawasaki) is overleden aan de ernstige verwondingen die hij opliep tijdens Race 1 van het FIM Supersport 300 World Championship op het Autodromo Internacional do Algarve afgelopen weekend.

Na een recente reeks van vier raceoverwinningen, was Steeman nog in de running voor het 2022 WorldSSP300-kampioenschap. Ondanks de snelle hulpverlening op het circuit en de inspanningen van het medisch personeel ter plaatse en in het ziekenhuis van Faro, is Victor op dinsdag 11 oktober overleden.

Onze gedachten gaan uit naar Victors familie, vrienden en het MTM Kawasaki-team.

Deel

Gerelateerde artikels

Kawasaki Ninja ZX-6R 636 24MY

Druijff Racing Specials Ninja ZX-6R 636

In goede handen is een uitbalanceerde supersport als deze ZX-6R een akelige luis in de pels van menig superbike, dat weet ook officiële Kawasaki racepartner

Motegi Japan

MotoGP-circuits: Motegi

In 2023 zien de GP-raceweekends er heel anders uit; niet alleen met de extra Sprintrace op zaterdag, maar ook vanwege een ongezien aantal verschillende circuits.