Kleurspoeling voor Kawasaki W800

Twee jaar geleden kreeg Kawasaki’s W800 nog een fikse update, voor 2023 krijgt Kawa’s retro-met-koningsas een nieuw kleurtje.

Kloppend hart van Kawa’s hommage aan voorvader W1 650 is de karaktervolle, luchtgekoelde 773cc staande twin met koningsas en 360° ontstekinsvolgorde, goed voor 48 pk en 62,9 Nm. Voeg daar het 19” voorwiel en de relaxed zithouding aan toe en je weet dat de W800 garant staat voor ontspannen zondagsritjes.

Hoewel de uitstraling met analoge tellers, stereovering en de vele verchroomde en gepolijste onderdelen onmiskenbaar klassiek is, is de W800 uiteraard voorzien van een modern rijwielgedeelte en ledverlichting rondom.

De W800 in z’n nieuwe kleurtje Metallic Slate Blue is vanaf midden december beschikbaar bij de dealer, prijzen worden later bekendgemaakt.

Deel


Gerelateerde artikels

Twee jaar geleden werd de Triumph Daytona 660 met veel geronk en tromgeroffel gepresenteerd, om daarna toch een beetje een

Amsterdam is met afstand de meest auto-onvriendelijke stad van het land. Het OV is hét vervoersmiddel bij uitstek, als we

Het is intussen uitgegroeid tot een kleine traditie: als de lente het nieuwe motorseizoen aankondigt valt er bij MKC Moto