Kawasaki viert 40 jaar Ninja met Special Editions

Kawasaki Ninja 40th Anniversary

Kijk, dat is nu eens een Special Edition waard: Kawasaki viert 40 jaar Ninja met een trio 40th Anniversary modellen; Ninja ZX-10R, Ninja ZX-6R en Ninja ZX-4RR. De kleurstelling is een hommage aan de bekende groen/blauw/witte livery van de Kawasaki World Endurance-racers uit begin jaren 90, die dan weer z’n oorsprong vindt in de ZXR-serie uit 1989.

Elke motor krijgt naast de speciale kleurstelling ook een 40th Anniversary-logo op de tank, Lime Green wielen en een zilver afgewerkt frame. De Ninja 40th Anniversary modellen worden officieel voorgesteld op de EICMA begin november en zijn vanaf midden december beschikbaar. Prijzen worden ook dan pas bekendgemaakt.

Deel


Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

Dat de sportmotor alweer een tijdje in schwung is zien we zowel in het straatbeeld als in de showrooms. Ook

Tijd is relatief, zei Einstein ooit. Op je krent zitten bij een kringverjaardag kan voor een hele lange dag zorgen,

Het wekelijkse snelnieuwsoverzicht in aanloop naar de Eicma, met dit keer warempel méér dan louter nieuwe 2026-kleurtjes! Zo komt Zero