GP-manager: Corona Update

Door het Coronavirus zal de MotoGP-klasse niet rijden in Qatar en wordt de Grand Prix van Thailand voorlopig uitgesteld. Omdat de benaderingsvraag van MotokicX GPmanager betrekking heeft op het totaal aantal punten van de MotoGP kampioen is besloten de optie toe te voegen om het ingevoerde aantal opnieuw in te voeren.

Om het voor iedereen gelijk te houden kunnen nu dus ook de deelnemers die de benaderingsvraag al hadden ingevoerd zonder de wetenschap van nu, het antwoord invoeren tot de deadline van 7 maart 2020 14:00.

Bij instellingen kun je (tot de deadline) het antwoord op de benaderingsvraag invoeren. Let op! Het antwoord wat bij de inschrijving is ingevoerd komt te vervallen, dus graag nogmaals je antwoord invoeren bij instellingen.

Deel

Gerelateerde artikels

Twee jaar geleden werd de Triumph Daytona 660 met veel geronk en tromgeroffel gepresenteerd, om daarna toch een beetje een

Amsterdam is met afstand de meest auto-onvriendelijke stad van het land. Het OV is hét vervoersmiddel bij uitstek, als we

Het is intussen uitgegroeid tot een kleine traditie: als de lente het nieuwe motorseizoen aankondigt valt er bij MKC Moto