Bram Lambrechts last minute naar 8u Suzuka

Onze racende reporter Bram Lambrechts  kreeg eergisteren een telefoon van Andrea Grillini, teambaas van Team Grillini (GSM Racing) met de vraag of Bram wou aantreden in de iconische 8h van Suzuka in Japan, de laatste ronde in het FIM EWC kampioenschap. Bram vervangt op de Suzuki GSX-R1000 de geblesseerde Brandon Cretu en zal aantreden met Vladimir Leonov (ex WK-piloot Supersport en Superbike) en Bjorn Estment (British Superbike).

BRam vliegt vandaag naar Japan en op woensdagnamiddag staan al onmiddellijk de eerste trainingen gepland.  

Dit is voor Bram een droom die werkelijkheid wordt in de tropisch hete hel genaamd Suzuka. Ook Xavier Simeon en Bastien Mackels komen aan de start in Japan! 

De wedstrijd wordt zondag verreden, en gaat van start om 11u30 lokale tijd. Alles is live te volgen op Eurosport en de live timing kan je hier volgen: https://www.fimewc.com/live-timing/

In het komende nummer van Motorrijder Magazine staat een reportage van Bram over z’n deelname aan de BoxerCup, 20 jaar nadat z’n vader Geert Lambrechts er z’n sporen verdiende.

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl Kawasaki met zijn KX-crossmotoren en Versys hoogpoters-voor-de-weg in beide segmenten al jarenlang sterk voor de dag komt, zagen de

Dat Ducati dit jaar honderd jaar bestaat hoeven we je vat niet nog een keer uit te leggen. Dat de

– Persbericht – Motorsport zit in het DNA van Yamaha en ook in de Benelux is het BLU CRU programma