BELL MOTO-9S

Bell Moto-9S

Ook de offroad motorhelmen moeten de overstap naar de ECE 22.06 homologatienorm maken en Bell trok daarvoor de Moto-9S nog eens over de tekentafel. Kern van de hoofdbeschermende zaak blijft het Flex-systeem waarbij twee binnenschalen ten opzichte van mekaar kunnen bewegen. Dat helpt om bij een impact de rotatiekrachten te absorberen en daarmee het risico op hersenbeschadiging te beperken.

Bell maakt de Moto-9S in de maten XS tot XXL (waarvan de kleinste en de grootste maat op onze markt echter niet beschikbaar zijn). De klep is instelbaar, de voering van X-Static synthetisch materiaal is antibacterieel en uitneem- en wasbaar. In maat medium weegt de helm 1.450 gram, het Velocity Flow Ventilation systeem moet ervoor zorgen dat je ook in zware wedstrijdomstandigheden het hoofd koel houdt.

Meer info: mybihr.com

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

In de Benelux kennen we de Ténéré Travel Trophy al eventjes, een avontuurlijke allroad reis voorbehouden voor eigenaars van een

Zondag 21 september organiseert Royal Enfield ook dit jaar weer de One Ride, waarbij Enfield-rijders over de hele wereld samenkomen

Het is precies tien jaar geleden dat Aprilia met de RS-GP weer op de startgrid van de MotoGP stond. Om