Achter de schermen bij MotoAmerica King of the Baggers

King of the Baggers

In zijn prille bestaan uitgegroeid tot een van de coolste (en snelst groeiende) raceklassen wereldwijd: het MotoAmerica King of the Baggers kampioenschap waarin Harley-Davidson en eeuwige rivaal Indian het tegen elkaar opnemen in geweldig spectaculaire bagger-races.

Harley komt nu met seizoen 2 van de docureeks ‘Push the Limit’, waarin het Harley-Davidson Factory Race Team en andere racers gevolgd worden tijdens seizoen 2023.  Wekelijks verschijnt er een nieuwe aflevering, telkens op vrijdag in de Harley-Davidson-app, gevolgd door YouTube op dinsdag. De eerste aflevering komt morgen online, hieronder alvast een voorsmaakje.

Intussen is ook het 2024-seizoen van start gegaan, alle info daarover vind je op MotoAmerica.com.

Deel


Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

CFMoto heeft de voorbije jaren al aardig wat exemplaren van zijn MT-modellen aan de avontuurlijke man of vrouw gebracht en

Toen Yamaha in 1991 met de TDM 850 op de proppen kwam, zette het merk met die vreemde eend/gewaagde gok

We gaan er geen doekjes om winden: terwijl elektrische scootertjes voor de stad en alles wat daarrond ligt intussen gemeengoed