FreeWheelie: Honda NSR500

FreeWheelie NSR500

Bijna ontroostbaar waren we, toen we onze eigenste Nulcc met pensioen moesten sturen omdat z’n geestelijke vader het tekenpotlood heeft opgeborgen. Onze glimlach kon dan ook niet breder toen we het YouTube-kanaal van tekentalent FreeWheelie ontdekten.

Deze video toont de geschiedenis van de NSR500 in een prachtige cartoonstijl, van de NS500 van Freddie Spencer uit 1983 waar alles mee begon tot Capirossi’s NSR500 uit 2002, de laatste incarnatie van deze 500cc tweetaktracer.

Met de NSR-video is FreeWheelie trouwens niet aan zijn proefstuk toe. Check dus zeker ook de andere video’s op dit kanaal. Oudere uploads zoals die over de evolutie van de Ninja of Fireblade haalden intussen meer dan een miljoen views, en terecht!

Deel


Gerelateerde artikels

Met een lang (en zonnig!) Pinksterweekend voor de boeg zou je natuurlijk het liefst een eind gaan motorrijden, maar de

Geluidsoverlast en milieuproblemen maken het niet makkelijker voor de noppensport, maar er zijn manieren om daaromheen te werken. Het Nederlandse

Hulde aan Kawasaki dat het ein-de-lijk weer aandurft om een echte adventure op de markt te brengen. En daarvoor haalt