Yamaha Niken GT

Ook gespot op de stand van Yamaha: de Niken GT – een meer toergerichte variant van hun revolutionaire driewieler. De GT-versie krijgt een hoger windscherm, een comfortzadel voor zowel bestuurder als duo, verwarmde handvatten, een kofferrek met geïntegreerde grepen voor de passagier, halfzachte zijkoffers (25 liter), een tweede 12V-stopcontact en een middenbok – ideaal voor ‘t wisselen van een band of het smeren van je ketting. De GT komt er in twee opvallende kleurencombinaties – muisgrijs met zwarte vorkpoten of matblauw met gouden vorkpoten – en staat vanaf januari 2019 bij de dealers. Op de prijs is het nog even wachten.

Deel

Gerelateerde artikels

In het kielzog van de Speed Twins die vorig jaar al werden opgetuigd met meer elektronische hulpsystemen, volgen nu de

Volgens eigen zeggen was afgelopen seizoen het toppunt van zijn leven tot dusverre. De 21-jarige Kas Beekmans wist Brits kampioen

Met een heuse golf aan geautomatiseerde versnellingsbakken en koppelingen waar we ons momenteel in bevinden, is er een heleboel keuze.