24 uur van Le Mans Moto uitgesteld door coronavirus

Door de beslissing van het Frans Ministerie voor Volksgezondheid om evenementen waar meer dan 1000 personen aanwezig zijn te verbieden, zal de 24 uur van Le Mans Moto uitgesteld worden tot 5 en 6 september 2020.

Uit een officieel bericht van de International Motorcycle Federation (IMF), Eurosport Events en de Automobile Club de l’Ouest vernemen we dat de 43e editie van de 24 uur van Le Mans Moto tot 5 en 6 september uitgesteld zal worden.

 class=

Daardoor zullen ook de ‘Pre-Mans’-testen op 31 maart en 1 april  niet doorgaan. Wie al een ticket heeft kan die gebruiken op 5 en 6 september.

 class=

Deel

Gerelateerde artikels

Het nieuwe jaar is in aantocht, en daarmee ook het jaarlijkse KicXstart Jaarboek: een handige bundeling van alle motoren die

De editie die je niet mág missen: de onvolprezen KicXstart eindejaarspecial! Ideaal voor naast én onder de kerstboom. In dit

Keuzestress, ik? Een rode draad in mijn leven, dat is het. De knagende twijfel loopt uiteen van eindeloos prakkiseren over