2025 BMW R 1300 GS Adventure ASA | Eerste test!

BMW R 1300 GS Adventure ASA

Groot, groter, grootst! Van der Wal nam z’n keukenladder mee voor een eerste kennismaking met de 2025 BMW R 1300 GS Adventure.

Al jaren de populairste allroad en voor 2025 compleet vernieuwd met natuurlijk de 145 pk sterke 1.300cc boxer, een bak aan elektronica, de onmisbare 30-litertank en in dit specifieke geval ook nog eens de ASA-versie, oftewel BMW Automated Shift Assistant.

Deel


Gerelateerde artikels

De hoogtoerige vier-in-lijn (succes om daarmee geen glimlach op je gezicht te krijgen) is komend jaar beschikbaar in een nieuwe

De eerder dit jaar gepresenteerde Chief Vintage van Indian Motorcycles wordt uitgebracht als gelimiteerde editie ter ere van de grootste

Onze duurtester van dit jaar is de gloednieuwe Yamaha R7: een sportieve jongen die voor op straat het nodige comfort