Vernieuwde Yamaha MT-09 krijgt SP-versie

Yamaha MT-09 SP

Het was natuurlijk een kwestie van tijd voordat er van de geüpdatete Yamaha MT-09 ook een SP-versie zou opduiken, en jawel, hier is ‘ie dan.

Naast de usual suspects zoals een aangepaste kleurstelling, geborstelde alu swingarm, volledig verstelbare goudgekleurde 41 mm KYB voor en volledig verstelbare Öhlins achter, krijgt de Yamaha MT-09 SP ook een Track-thema op het nieuwe 5” TFT-dashboard met o.a. een laptimer.

Yamaha MT-09 SP

Daar horen natuurlijk rijmodi bij, dus bovenop de vier voorgekookte modi (Sport, Street, Rain) en de User-mode die op de standaard MT-09 zitten, krijgt de SP ook vier aanpasbare Track-modi waarin je onder meer verder met de motorrem aan de slag kan.

Zoals het een SP betaamt, worden de voorremmen geüpgraded naar Brembo Stylema’s. Anders dan de standaard MT-09 krijgt de SP als eerste Yamaha hypernaked ook een smartkey systeem. De nieuwe MT-09 SP is vanaf 2024 verkrijgbaar en wel in de Icon Performance kleurstelling, op de prijs is het nog even wachten.

Deel


Gerelateerde artikels

De introductie van de Suzuki SV-7GX staat gepland halverwege juni, maar importeur NIMAG presenteert nu alvast de prijzen van de

Dat Kawasaki onlangs de KLE500 heeft gelanceerd wist je misschien al wel. Maar wist je dat er ook een Kawasaki

Nieuwe maand, nieuwe KicX! In het meinummer nemen je weer mee op reis langs de persintroducties die we de afgelopen