WIN TICKETS VOOR DE 24H SPA EWC

Op 2, 3, 4 en 5 juni zakt het FIM Endurance World Chamionship-circus af naar het legendarische circuit van Spa-Francorchamps, dat zoals bekend een fikse opknapbeurt heeft gekregen.

De 24H van Spa start op zaterdagmiddag 4 juni met een Le Mans-start – op zich al een spektakel – om 14u en eindigt, welja, 24 uur later. Wie voor de full experience wil gaan, neemt dus uiteraard een tentje mee, want een nachtrace móet elke rechtgeaarde racefan een keertje van dichtbij meegemaakt hebben. Het volledige programma van de 24H van Spa vind je op de website.

Wij mogen via deze weg nog 50 tickets weggeven voor donderdag & vrijdag, en voor zondag. In de aanbieding:

• 35 pasjes voor donderdag en vrijdag (t.w.v. € 40,-)
• 15 pasjes voor zondag (t.w.v. € 40,-)

Hoe je daarvoor in aanmerking komt? Heel simpel: stuur een mailtje naar info@motorrijder.be met het antwoord op de volgende vraag:

Welke Belg won vorig jaar de 24H van Le Mans en zal dit jaar ook op de 24H van Spa aantreden?

Gebruik als titel van je mail ‘24H wedstrijd’ en vermeld de tickets van jouw voorkeur. De winnaars worden persoonlijk gecontacteerd. Veel succes!

Deel

Gerelateerde artikels

Naast de Ténéré 700 en de Ténéré 700 Rally, parkeert Yamaha nog een Ténéré 700 World Raid in de showroom.

BMW parkeert de F 450 GS als potente offroadmachine binnen het A2-segment. En met 178 kg schoon aan de haak,

Twee jaar geleden werd de Triumph Daytona 660 met veel geronk en tromgeroffel gepresenteerd, om daarna toch een beetje een