Vanucci VAJ-3 & VAT-1

Vanucci VAJ-3 VAT-1

Wat? Een doorwaaipak dat desgewenst aangevuld kan worden met een bijpassende regencombi.

Waarom? Een zomerpak met bijhorende regencombi, dat hoeven we in deze contreien wellicht niet meer uit te leggen.

Hoe werkt het? Wie na afgelopen zomer nog geen doorwaaipak in de kast heeft hangen, moet dat nu dan alvast maar aankopen voor volgend seizoen. Het ziet er namelijk niet naar uit dat de aarde in de komende tijd gaat afkoelen… Het maakt ook dat je deze nieuwe dubbel-combi in het beste geval kunt gebruiken van late lente tot vroege herfst.

De Vanucci VAJ-3 jas en VAT-1 broek vormen samen een nauw aansluitend, sportief gestyled pak dat voornamelijk uit slijtvast cordura-mesh bestaat. Extra voering binnenin is er enkel op plekken waar dat echt nodig is, zoals bijvoorbeeld onder de pockets waar de protectoren zitten.

De Vanucci VXR-2 jas en VXR-3 broek vormen samen de bijpassende regencombi die perfect over het doorwaaipak past. Met het Sympatex drielaags laminaat ziet de regencombi er eerder uit als gewone outdoorkledij, en dat is ook bewust: zo kan je ze ook los van motorrijden gebruiken. Zowel doorwaai- als regencombi zijn er in alle gangbare dames- en herenmaten.

Meer info: louis.nl

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

Toen Yamaha in 1991 met de TDM 850 op de proppen kwam, zette het merk met die vreemde eend/gewaagde gok

We gaan er geen doekjes om winden: terwijl elektrische scootertjes voor de stad en alles wat daarrond ligt intussen gemeengoed

Ultiem veilig is het misschien niet, handschoenen die stoppen bij de pols. Ga je op je giechel, dan zijn je