RST Airbag Axiom Plus

RST Airbag Axiom Plus

Wat? Een motorjas met geïntegreerde airbag voor mensen die nog geen plofkraak gepleegd hebben.

Waarom? Omdat ook beginnende motorrijders met een beperkt budget kans lopen op een onvoorziene aanvaring met Moeder Aarde en recht hebben op degelijke bescherming.

Hoe werkt het? In plaats van een motorjas te combineren met een airbagvest (dat je onder of over de motorjas kunt dragen), opteerde RST ervoor om in de Axiom Plus de twee te combineren en dat aan een interessant tarief. En dus koop je voor net geen 460 euro een touring motorjas met een waterdicht membraan, een uitneembare voering, een hoop ventilatieopeningen, meer dan genoeg opbergzakken en … (tromgeroffel) een geïntegreerde airbag van het Franse In&Motion.

De airbag activeer je met een app op je telefoon die via bluetooth in verbinding staat met de airbag in de Axiom Plus jas. Sprong je zonet al een klein gaatje in de lucht toen je de scherpe prijs las, dan kan de landing tegenvallen want de app waarmee je de airbagjas aanstuurt kost centjes. Voor ‘normaal gebruik’ betaal je twaalf euro per maand of 120 euro per jaar, in de maanden dat je avontuurlijk gaat rijden of over het circuit sjeest komt daar nog acht euro per maand bij.

Meer info: bihr.eu

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

CFMoto heeft de voorbije jaren al aardig wat exemplaren van zijn MT-modellen aan de avontuurlijke man of vrouw gebracht en

Toen Yamaha in 1991 met de TDM 850 op de proppen kwam, zette het merk met die vreemde eend/gewaagde gok

We gaan er geen doekjes om winden: terwijl elektrische scootertjes voor de stad en alles wat daarrond ligt intussen gemeengoed