Quartararo ook in 2023 en 2024 op Yamaha

De kogel is door l’église: regerend wereldkampioen MotoGP Fabio Quartararo heeft net voor twee extra seizoen bijgetekend bij huidig werkgever Yamaha.

Het heeft even geduurd, maar viel toch te verwachten. Regerend wereldkampioen Fabio Quartararo en Yamaha hebben een akkoord bereikt waarmee ze de komende twee seizoenen verder samen in zee gaan.

Het heeft wellicht iets langer geduurd dan verwacht om tot een akkoord te komen omdat er veel beweegt in de MotoGP: Suzuki stopt ermee, het RNF-Yamaha team stapt volgend seizoen over op Aprilia’s, de onzekerheid over de fysieke conditie van Marc Márquez, en het constante gerommel binnen de Ducati- en KTM-gelederen wat de keuze van voorkeursrijders betreft.

Maar zowel Quartararo als Yamaha lijken dus eieren voor hun geld gekozen te hebben en blijven elkaar trouw, terwijl ze goede vooruitzichten hebben voor een extra titel dit jaar. Quartararo is een van de weinige constante rijders dit seizoen, wat meer dan ooit belangrijk is met het oog op een wereldtitel.

Deel


Gerelateerde artikels

Terwijl je in de vertrekhal van de luchthaven zit te wachten om te boarden naar het zuiden van Spanje waar

Toen Yamaha in 1991 met de TDM 850 op de proppen kwam, zette het merk met die vreemde eend/gewaagde gok

We gaan er geen doekjes om winden: terwijl elektrische scootertjes voor de stad en alles wat daarrond ligt intussen gemeengoed

Ultiem veilig is het misschien niet, handschoenen die stoppen bij de pols. Ga je op je giechel, dan zijn je