Opgelet: afgelasting Clubmot circuitdoop 6 april!

Het verbod op recreatief rijden ten gevolge van de corona-crisis heeft helaas ook z’n weerslag op de circuitdag die uw lijfblad samen met Clubmot organiseert: helaas zal de circuitdoop op maandag 6 april niet kunnen doorgaan.

Maar niet getreurd: alle reeds geregistreerde deelnemers kunnen via een voucher opnieuw inschrijven op een andere (latere) Clubmot-circuitdag. Op dit moment is het nog onzeker of de volgende circuitdag – die op maandag 8 juni – zal kunnen doorgaan. We volgen de ontwikkelingen op de voet en zullen iedereen op de hoogte houden van eventuele afgelastingen of wijzigingen in de planning.

De eerstvolgende circuitdagen met Clubmot zijn maandag 8 juni (vol), zondag 16 augustus en donderdag 24 september. Zoals gezegd, blijft die eerste onder voorbehoud tot nader order.

Alvast bedankt voor jullie begrip!

Deel

Gerelateerde artikels

Goed nieuws voor wie een echte WK Superbike voor op de weg zoekt: de KB998 Rimini van Bimota was er

Het juni nummer van KicXstart wil je niet missen, zo rijden we voor het eerst met de nieuwe Norton Manx

Benelli zet een nieuwe stap in zijn modellengamma met de introductie van de volledig nieuwe BKX-serie. Met de BKX-modellen wil