IXS Season Heat ST

IXS Heat Season ST

Wat? Verwarmde handschoenen gecombineerd met een slimme app. Beter zo dan omgekeerd, denken wij dan.

Waarom? Omdat je kleingeld tellen met koude poten geen lachertje is. En omdat handschoenen ook een app verdienen, nondeju!

Hoe werkt het? Jawel, dames en heren, komt dat zien, komt dat zien! Na de app om het rendement van je zonnepanelen te controleren en de app waarmee je moeiteloos het goedkoopste beleg in de Aldi vindt, is er nu een app die de verwarming in je motorhandschoenen aanstuurt. Elke app vergemakkelijkt je bestaan en dat geldt uiteraard ook voor de Clim8 app. Je stelt vooraf in hoe warm je handjes moeten zijn en vanaf dan doet het systeem de rest. De sensoren in de handschoenen monitoren immers de temperatuur. Koelen je knuisten af, dan schakelt de verwarming in de handschoenen zichzelf aan tot je handen weer op de gewenste temperatuur zijn. Aan het einde van je motorrit gaan de handschoenen vanzelf in slaapstand om niet onnodig energie te verbruiken.

Meer info: ixs.com

Deel

Gerelateerde artikels

Champion Yellow No.2, bij motorliefhebbers beter bekend als Suzuki-geel, heeft iets magisch: wie ooit een knalgele Soes op noppenbanden in

We gaan er niet onnozel over doen: november is doorgaans niet de prettigste maand om met de motor te rijden.

Nu het stof na de EICMA-storm langzaam wat neerdaalt, beginnen er wel wat zaken op te vallen. Namelijk dat er,