Groot driecilinderevenement in De Rijp

Laverda Club Nederland driecilinderevent

Op zondag 3 september organiseert de Laverda Club Nederland een groot driecilinderevenement. Niet alleen zullen alle driecilindertypen die Laverda tussen 1972 en 1989 heeft gemaakt  tentoongesteld worden, ook de grote driecilinders van andere merken komen aan bod. Denk maar aan de Triumph Trident, BSA Rocket III en natuurlijk Kawasaki H1 en H2, Suzuki GT750 , Yamaha XS750 en XS850. Ook de moderne driecilinders van MV Agusta, Triumph en Yamaha krijgen een plekje op dit event.

Gedurende de dag zullen aan de hand van uniek beeldmateriaal en de tentoongestelde motoren diverse presentaties gehouden worden, onder andere over superbikes uit de seventies en de betekenis van Classic en Endurance Racing.

Een driecilinder is een plus, maar uiteraard zijn ook motoren met meer of minder cilinders van harte welkom!

Waar? Hotel De Rijper Eilanden
Wanneer? Zondag 3 september, van 11.00 tot 17.00 u
Toegang? Gratis

Deel

Gerelateerde artikels

Kawasaki Ninja ZX-6R 636 24MY

Druijff Racing Specials Ninja ZX-6R 636

In goede handen is een uitbalanceerde supersport als deze ZX-6R een akelige luis in de pels van menig superbike, dat weet ook officiële Kawasaki racepartner

Motegi Japan

MotoGP-circuits: Motegi

In 2023 zien de GP-raceweekends er heel anders uit; niet alleen met de extra Sprintrace op zaterdag, maar ook vanwege een ongezien aantal verschillende circuits.