Diarrhea Planet – Ain’t a Sin to Win

MotoKicX serveert elke donderdag een nummer over of met motoren in de hoofdrol. Deze week: Diarrhea Planet met ‘Ain’t a Sin to Win’.

De garagepunkers van het in 2018 gesplitte Diarrhea Planet presenteren zichzelf niet verwonderlijk als een funband die z’n popsongs door een filter van punk en heavy metal trekt. Inspiratie zoeken ze bij übergitaargod Jimi Hendrix tot ‘t stevigere werk van metalbands als Dokken. In ‘Ain’t a Sin to Win’ heeft het zestal uit Nashville het over een motorrace tegen niemand minder dan … Jezus. Jawel.

It ain’t a sin, if you win
Ripping through the streets of heaven
It ain’t a sin, if you win
Tearing up the streets of gold
On a Suzuki, Harley, Indian,
Sweet baby Jesus, do you want to race?

Een paar tellen motorgeluiden, een muur van vier gitaren, één knappe solo en een rist lyrics die net als de bandnaam helemaal nergens op slaan. Nog vragen? Je moest ‘m al aan ‘t downloaden zijn! “Motorbike! In heaven!”

Fotografie header: Archief A. Herl

Deel

Gerelateerde artikels

Kleine update voor de lichtste naked van Benelli, de BN125. Voor 2026 gaat hij door het leven met twee nieuwe

De eerste voortekenen van een heerlijk voorjaar hebben we al gezien, dus is het hoog tijd om plannen te maken

Ter gelegenheid van de Grand Prix van de Verenigde Staten onthult Aprilia Racing de Aprilia X 250TH, een hele (en