Derde editie Adventure Challenge op 20 april in Spaarnwoude

Adventure Challenge

Ga je een uitdaging met je allroad niet uit de weg? Wellicht dat de Adventure Challenge dan in jouw straatje ligt. De derde editie van deze offroad challenge voor allroadmotoren wordt op zondag 20 april georganiseerd op het terrein van Actionplanet in Spaarnwoude.

Van pittige hellingen tot uitdagende ‘circusoefeningen’, alles komt op je pad tijdens deze offroaddag. Heb je een motor met meer dan 600cc of die zwaarder is dan 154 kg, dan ben je van harte welkom om deel te nemen. Als deelnemer strijd je in je eentje tegen de klok. Ieder onderdeel wordt getimed, waarna degenen met de kortste eindtijd kans maken op een mooi prijzenpakket.

Daarnaast is de Adventure Challenge natuurlijk ook een mooie manier om in contact te komen met gelijkgestemden én om je offroad vaardigheden aan te scherpen. Zoals steeds is het deelnemersveld ook dit jaar erg divers, met rijders uit Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en zelfs Thailand.

Ook interesse om deel te nemen? Voor meer informatie en inschrijven kan je terecht op www.adventure-challenge.nl. Niet rijden maar wel kijken? Ook als toeschouwer ben je op zondag 20 april natuurlijk van harte welkom in Spaarnwoude!

Adventure Challenge

Adventure Challenge

Deel

Gerelateerde artikels

Ducati Multistrada V2 S

Kort getest: Ducati Multistrada V2 S

Ducati heeft opnieuw flink geïnvesteerd in een compleet nieuwe Multistrada V2 (S) die een plekje krijgt midden in het segment van de avontuurlijke toermotoren. Nieuw

BMW R 12 G/S

BMW R 12 G/S: hightech klassieker

In 1980 introduceerden de Duitsers het concept van een enduro met cardanaandrijving, et voilà: de legendarische BMW R 80 G/S was geboren. Vijfenveertig jaar later