Dakar-rijder Edwin Straver overleden

Nederlander Edwin Straver is vannacht overleden aan de gevolgen van de verwondingen die hij opliep in de voorlaatste etappe van de Dakar Rally. De Rijswijkenaar is 48 jaar geworden.

Straver kwam ten val in de elfde etappe en brak z’n bovenste nekwervels. Na de reanimatie werd Straver per helikopter overgebracht naar het ziekenhuis in Riyad. Daar werd duidelijk dat hij niet meer bij kennis zou komen. Straver werd afgelopen woensdag naar Nederland overgebracht, waar opnieuw werd bevestigd dat de schade aan de hersenen te groot was. Vannacht bezweek Straver alsnog aan zijn verwondingen. Straver won vorig jaar nog het zogeheten kist klassement in de Dakar. Ons medeleven gaat uit naar z’n familie en vrienden. (Foto: Rallymaniacs)

Deel

Gerelateerde artikels

Mugello

MotoGP-circuits: Mugello

In 2023 zien de GP-raceweekends er heel anders uit; niet alleen met de extra Sprintrace op zaterdag, maar ook vanwege een ongezien aantal verschillende circuits.

BMW M 1000 XR

BMW M 1000 XR: winglets en 200 pk

Na de S 1000 R en S 1000 RR wordt nu ook BMW’s sportieve allrounder overgoten met een flinke scheut M-saus. Dat betekent onder meer een setje vleugels. Op