Rev’It! Horizon 3 H2O

Rev'It! Horizon 3 H2O

Wat? Als er ‘H2O’ in de modelnaam van motorkleding staat, weet je meestal al genoeg.

Waarom? Omdat ‘nat tot op de huid’ niet meteen plezierig is op de motor.

Hoe werkt het? Waterdichte membranen in motorkleding zijn al lang geen nieuwigheid meer, maar essentieel voor het comfort van de motorrijder is waar in de kleding het membraan verwerkt zit. Zit de waterdichte laag aan de binnenkant van jas en broek, dan krijgen die nog de kans om zich vol water te zuigen als je door de regen rijdt. Je blijft dan binnenin misschien wel droog, het water in de kleding zal zwaar aanvoelen en je lichaam bliksemsnel afkoelen.

Voor de Horizon 3 H2O motorjas en -broek lamineerde Rev’It! het membraan aan de buitenkant zodat het water daar meteen afgeblokt wordt. De pockets voor de protectoren zijn verstelbaar om het comfort te verhogen, de ventilatiepanelen met magnetische sluiting laten zich makkelijk openen en sluiten als het weer wat beter is. De Horizon 3 H2O motorkleding is er in een heren- en damesversie met telkens keuze uit zwart/wit, zwart/rood en zwart/fluogeel wat de kleurtjes betreft.

Meer info: revitsport.com

Deel

Gerelateerde artikels

Terwijl we momenteel op het circuit van Monteblanco in Spanje de introductie van de Suzuki GSX-R1000R bijwonen, maakt BV Nimag

Hoewel de Fantic misschien relatief nieuw klinkt bouwen de Italianen toch al sinds 1968 motoren. Deze Stealth 500 is de

Brabus kennen we als die exclusieve tuner en wielenbouwer. Momenteel bouwt het op basis van KTM’s 1390 Super Duke R